Post-processing

Apoller

Zortrax Apoller to urządzenie do automatycznego wygładzania wydruków 3D oparami w technologii Zortrax Smart Vapor Smoothing gwarantującej przemysłową jakość wydruków. Wygładza wszystkie modele wykonane w technologii FDM/FFF/LPD i LPD Plus z ABS, HIPS lub ASA. Jego systemy bezpieczeństwa posiadają europejski certyfikat ATEX, a intuicyjny interfejs i pełne zautomatyzowanie sprawiają, że jest łatwy w obsłudze. Posiada łączność WiFi i Ethernet

Ultrasonic Cleaner

Ultrasonic Cleaner to wykonane ze stali nierdzewnej urządzenie do usuwania nadmiaru materiału z powierzchni modeli wydrukowanych na żywicowych drukarkach 3D. Proces oczyszczania jest automatyczny i wykorzystuje ultra dźwięki, które rozchodzą się w płynie czyszczącym takim jak IPA (alkohol izopropylowy).

Stacja DSS

DSS Station jest automatycznym urządzeniem służącym do usuwania rozpuszczalnych struktur podporowych wydrukowanych z rozpuszczalnych w wodzie filamentów PVA lub BVOH. Nie wymaga dodatkowych rozpuszczalników. Wystarczy włączyć urządzenie, napełnić je wodą i włożyć model, a po kilku godzinach będzie on już bez materiału podporowego.