Inkspire

O produkcie

Drukarka cechuje się mikroskopijną precyzją, najmniejszy możliwy obiekt wydrukowany na Zortrax Inkspire to prostopadłościan o rozmariach 50x50x25 mikronów, dlatego drukarka znajduje szerokie wykorzystanie w takich dziedzinach jak: protetyka stomatologiczna czy biżuteria i wzornictwo. Jest idealna we wszystkich branżach, w których wymagana jest precyzja.

 

Wszystkie żywice, które można utwardzać światłem o długości fali 405 nm są kompatybilne z drukarką Zortrax Inkspire.

Dedykowane oprogramowanie Z-SUITE posiada narzędzie autorotacji, które automatycznie ustawia model w przestrzeni roboczej tak, aby zmniejszyć ilość drukowanych podpór, poprawić przyczepność modelu do platformy lub skrócić czas druku. W ten sposób nawet mniej zaawansowani użytkownicy mogą uzyskać wysoką jakość wydruków.

 

Dzięki Z-SUITE proces drukowania może być wstrzymywany i wznawiany w trakcie jego trwania oraz może być zdalnie monitorowany dla każdej drukarki Zortrax Inkspire podłączonej do tej samej sieci Wi-Fi. Większe gabinety stomatologiczne lub pracownie protetyczne mogą zdalnie zarządzać wieloma drukarkami z jednej stacji roboczej.